top of page

PRISM Brain Mapping - Career Match Uygulaması

PRISM Career Match – Nöro Bilimsel esaslara göre hazırlanmış en güncel davranış profilleme ve öğrenciler için kariyer seçeneklerini belirleme envanteridir.

 

PRISM Career Match – Öğrenciler kariyer seçeneklerini belirlerken istedikleri meslekler için gereken yetkinliklerin, becerilerin tek tek açıklamalarının olmasının yanı sıra çalışma koşullarında göstermeleri gereken davranış profilleri de PRISM Career Match uygulamasında yer almaktadır. Böylece, öğrencinin kendi davranış profili ile istediği  meslekler arasında karşılaştırma yapmasına ve kendisine en uygun, başarılı olabileceği mesleği seçmesine yardımcı olmaktadır.

PRISM Career Match – Genç kuşakların, kendilerine uygun mesleği seçmeleri çok önemlidir. Doğru kariyer planlaması gençlerin gelecek hayatlarında başarılı olmalarına ayrıca iş ile sosyal hayatlarını aynı oranda önemseyerek, kendileri için doğru yaşam dengesini kurmalarına yardımcı olmaktadır.

PRISM Career Match – Gençlere veri tabanında bulunan 1,000’den fazla detaylı meslek tanıtımları ile doğru mesleği daha bilinçli olarak seçmelerine yardımcı olur. Bu veri tabanı içerisinde her meslek için gereken eğitim ve öğretim seviyesi, mesleğin gereği olan işleri yapmak için gereken yetkinlikler, değerler ve becerileri detaylı bir şekilde vermektedir.

PRISM Career Match –  Genç kuşakların kendi davranış profillerini anlamalarına yardımcı olur. Böylece, gençler kendileri için en uygun ve mutlu olabilecekleri mesleği seçme şansını yakalarlar.

 

PRISM Career Match – PRISM raporunuzu iş başvurularınızda kendi davranış profilinizi insan kaynakları yetkililerine daha etkin bir şekilde anlatmak ve  fark yaratmak üzere kullanabilirsiniz.

 

PRISM Career Match – Bu uygulamayı iş yaşamına yeni başlayan gençlerden, iş yaşamında yeni bir sayfa açmak isteyen kişilere kadar herkes tarafından kullanmaktadır. PRISM Career Match uygulamasını deneyimlemek için kendiniz kişisel olarak başvurup alabileceğiniz gibi üniversiteleriniz ve diğer eğitim kurumları ile yapılan özel anlaşmalar çerçevesinde de satın alıp kullanabilirsiniz.

Kariyerinize şimdi yön vermeye başlamak için iletişim sayfamıza tıklayın, size daha detaylı bilgi verelim

Yönetim Danışmanlık
bottom of page